Wpisy użytkownika Orzeszkowa<3 z dnia 28 września 2015

Liczba wpisów: 1

monsterka321
 
Wymyśliłam taką jakby serię wpisów o książkach. W wakacje był "Książkowy plan", a teraz będzie "Przeczytane w roku szkolnym". Raczej wpisy z tej serii nie będą zbyt często, bo staram się trochę więcej uczyć, więc nie mam za dużo czasu na czytanie.
Pierwszą książką przeczytaną w tym roku szkolnym jest (a może są?) "Wybrani" C.J. Daugherty.
wybrani-b-iext21014756.jpg

Pierwsza część serii o Nocnej Szkole. Nie jest to książka fantasy, nie mam tam wampirów, wilkołaków, demonów, aniołów, wiedźm, czarownic, wróżek, zombie itp.
Książka opowiada o zbuntowanej nastolatce, którą po kolejnym aresztowaniu rodzice przenieśli do szkoły z internatem. Panowały tam dość ostre zasady (cisza nocna, mundurki, zakaz używania wszelakich urządzeń elektronicznych typu komputery/telefony/mp4/tablety). Dziewczyna na początku ma za złe rodzicom że ją tam wysłali, ale później zaczyna się dość dobrze w niej czuć. Poznaje przyjaciół oraz dwóch miłych chłopców. Jednak pewnej nocy zostaje zamordowana uczennica. Kto za tym stoi?
Książka jest bardzo ciekawa, dobrze się ją czyta, jest wciągająca. Nie miałam tej książki w ręce, jednak już zaczęłam czytać drugą część i dochodzę do wniosku że muszę kupić całą serię. Nie jestem najlepsza w recenzjach, więc nie będę się rozpisywać, ale spokojnie mogę ją polecić. Zachęcam do przeczytania!
  • awatar gość: http://bloonynkazksiazkami.blogspot.com/ zapraszam
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›